Здрава битка

Тотнъм и Ман Юнайтед поделиха по точка

28.12.2014 г. 18:37 ч.

bsport.bg

Тотнъм и Манчестър Юнайтед не си вкараха голове в двуостър мач от 19-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион „Уайт Харт Лейн”.

Тотнъм и Манчестър Юнайтед не успяха да се победят в първия мач от 19-ия кръг на Висшата лига.

"Шпорите" и "червените дяволи" направиха 0:0 на "Уайт Харт Лейн". Двата отбора могат да съжаляват за изпуснатата победа, като през първата част гостите имаха повече положения, а през втората домакините успяха да наложат натиск.

„Червените дяволи” имаха осезаемо предимство през първата част, но Мата нацели гредата, попадение на Джоунс беше отменено заради засада, а ван Перси пропусна сам срещу Уго Лорис.

След почивката Юнайтед рядко създаваше смислени атаки и „шпорите” бяха по-инициативни, но Де Хеа се отличи с добри намеси. В 82-та минута Мейсън пропусна златна възможност след превъзходен пас на Кейн.

След този мач Юнайтед продължава да е на 3-ото място с 36 точки, докато Тотнъм е шести с 31 пункта

на сметката си и пропусна да влезе в топ 4. Отборът на Луис ван Гаал ще приключи 2014 година на това място без значение от останалите резултати от деня.