Валдес дебютира за Ман Ю при победа над Ливърпул

28.01.2015 г. 2:46 ч.

bsport.bg

Бившият страж на Барселона пази за "червените дяволи" в кървавото дерби срещу Ливърпул, но в младежката лига.

Испанският вратар Виктор Валдес най-накрая направи дебюта си за Манчестър Юнайтед.

Бившият страж на Барселона пази за "червените дяволи" в кървавото дерби срещу Ливърпул, но в младежката лига, заменила съществуващото до миналия сезон първенство на резервите.

В състава на домакините освен Валдес имаше и други футболисти от първия тим на Луис ван Гаал – Патрик Макнеър, Тайлър Блекет, Андерсон, Ник Пауъл, Джеси Линдгард. Ливърпул пък игра изцяло с отбор от младоци.

Пред 5102 зрители Юнайтед спечели с 2:1. Ник Пауъл откри резултата след 34 минути игра, но Джером Синклеър отбеляза първия гол във вратата на Виктор Валдес като вратар на Манчестър Юнайтед в 42-ата, за да възстанови равенството.

Гол на Пади Макнеър две минути след подновяването на играта за второто полувреме обаче донесе крайния успех на "червените дяволи" в срещата.