Топ-биатлонист

Сребро за Красимир Анев на Европейското

01.02.2015 г. 20:21 ч.

bsport.bg

Българският биатлонист записа 3 грешки в стрелбата и завърши на 44,3 секунди от победителя Алексей Слепов от Русия.

Красимир Анев спечели сребърен медал от преследването 12,5 километра на Европейското първенство по биатлон в Отепя, Естония. Българският биатлонист записа 3 грешки в стрелбата и завърши на 44,3 секунди от победителя Алексей Слепов от Русия.

Тройката допълни друг руснак - Антон Бабиков, а другият ни представител на шампионата на Стария континент - Владимир Илиев, завърши на 11-та позиция с 6 грешки в стрелбата.

Преди 3 дни Илиев се пребори за бронза на 20 км. индивидуално в Отепя, докато Краси Анев се нареди четвърти.