Скучно реми

Без голове в неофициалния дебют на Петев

08.02.2015 г. 0:31 ч.

bsport.bg

Новият селекционер на националния ни отбор по футбол Ивайло Петев направи своя неофициален дебют при равенство с Румъния.

Ивайло Петев направи неофициален дебют начело на националния отбор на България по футбол с равенство, 0:0 срещу Румъния. Проверката се изигра в турския курорт Анталия.

Жълти картони от отбора на България получиха Венцислав Василев в 57-ата минута, влезлият като резерва Стефан Велев в 67-ата минута и Светослав Дяков в третата минута на добавеното време на мача.

"Трикольорите" имаха добри възможности за гол през първата част, но Мишо Александров и Манолев нямаха късмет да се разпишат. В края на първата част и веднага след почивката северните ни съседи бяха близо до гол, но и те направиха пропуски.

Най-чистото положение в мача бе в 72-ата минута, когато Радослав Василев излезе сам срещу вратаря, но ударът му мина покрай гредата.

Ивайло Петев започна мача със: Божидар Митрев, Александър Александров, Станислав Манолев, Венцислав Василев, Петър Занев, Борислав Стойчев, Кристиян Малинов, Владимир Гаджев, Светослав Дяков, Михаил Александров и Исмаил Иса.

След почивката в игра се появиха и вратарят Благой Макенджиев, както и Лъчезар Балтанов, Михаил Венков, Стефан Велев, Радослав Василев, Илия Миланов и Кирил Десподов.

Цял мач за отбора на България записаха на терена Александър Александров, Борислав Стойчев, Светослав Дяков и Михаил Александров.