Класиране

Лудогорец на 1/4-финал за Купата срещу Литекс

23.02.2015 г. 1:10 ч.

bsport.bg

Отборът на Лудогорец победи Берое с 1:0 у дома и се класира за 1/4-финалите на Купата на България, с общ резултат 2:2 и повече вкарани голове на чужд терен.

Двубоят започна отлично за шампионите, като още в 8-та минута Жуниор Кишада се разписа се като реагира добре при отбита топка.

В 14-та минута задачата на старозагорци стана много трудна, след като новото попълнение Валдемар Боровский получи втори жълт картон и бе изгонен.

До края на мача домакините контролираха събитията и не позволиха на съперника си да се върне в мача, а от своя страна изпуснаха няколко добри положения.

В крайна сметка Лудогорец спечели с 1:0 и се класира за 1/4-финалите на Купата, където ще се изправи срещу Литекс.